BOHEMIA Jehněčí tuk 500ml

313 

0 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 41366 Kategorie: Štítek:

Popis

Jehněčí tuk patří do kategorie tzv zdravých tuků, které podporují imunitní systém psa a má řadu prospěšných vlastností pro organismus psa. 

Jehněčí tuk bezesporu patří ke světové špičce produktů s obsahem esenciálních omega-3 mastných kyselin, výrazně podporuje správný růst a vývoj organismu. Pomůže předejít zdravotním problémům psa či kočky a podpořit jejich celkový vzhled, kondici a imunitní systém. Doporučujeme tento čistý přírodní doplněk přidávat k jakékoli stravě.
Dávkování: půl polévkové lžíce na 5kg živé váhy. 
Proč olej z jehněte?Jehněčí se považuje za zvíře s velmi krátkou dobou života, a proto jeho maso a tuk není zaneseno toxiny.
Dermatologické problémySrst a kůže Vašich psů a koček je jedna z nejcitlivějších částí těla, která okamžitě reaguje na změnu stravy. Jehněčí tuk prokazatelně pomáhá při dermatologických problémech, jako je např. lámavost a vypadávání srsti, matná srst, lupy, vysychání kůže, řídká srst, záněty kůže, svědění kůže, alergické reakce, lysiny, ekzémy, problémy s pigmentací atd.
Kardiovaskulární problémyPříjem omega 3 mastných kyselin EPA a DHA napomáhá snížit rizikové faktory pro vznik srdečních onemocnění.
Podpora kloubního aparátuNové studie prokázaly pozitivní účinky na kloubní aparát. Jehněčí tuk totiž podporuje a obnovuje kloubní chrupavku.
Vynikající doplněk v období růstuJehněčí olej je v tomto citlivém období vynikajícím doplňkem stravy. Štěňata jsou plně závislá na mateřském mléce, které obsahuje omega-3 mastné kyseliny důležité pro vývoj mozku a zrakového aparátu. Přidáváním jehněčího oleje do stravy podpoříte zdravý vývoj těchto orgánů.