Calibra Cat Verve GF Sterilised Chicken&Turkey 3,5kg

565 

0 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 41315 Kategorie: Štítek:

Popis

Kompletní krmivo bez obilovin s vysokým obsahem čerstvého masa – s kuřetem a krůtou – pro sterilizované a kastrované kočky. Čerstvé maso z kuřete tvoří 27 % celkového obsahu. Proteiny v receptuře jsou z 86 % živočišného původu. Krmivo navíc obsahuje unikátní kombinaci vybraných funkčních aditiv – Triple active formula – slávka zelenoústá, listy brusinky, chlorella, která zajistí ten správný efekt této receptury.
Calibra Cat Verve Sterilised Chicken & Turkey je kompletní krmivo bez obilovin s vysokým obsahem čerstvého masa – s kuřetem a krůtou. Receptura je určená pro sterilizované a kastrované kočky. Čerstvé maso z kuřete tvoří 27 % celkového obsahu. Proteiny v receptuře jsou z 86 % živočišného původu. Krmivo tak představuje vysoce výživnou porci, která je pro kočku jako masožravce zároveň lehce stravitelná. Křupavá a nadýchaná konzistence granulí je neodolatelným lákadlem. Grain free receptura obsahuje kromě kvalitních zdrojů proteinu také adekvátní množství sacharidů a vlákniny, a je tudíž energeticky pečlivě vyvážená. Navíc obsahuje unikátní kombinaci vybraných funkčních aditiv. Tento jedinečný mix – Triple active formula – slávka zelenoústá, listy brusinky, chlorella zajistí ten správný efekt této receptury. Receptura je bez obilovin, lepku, kukuřice, umělých barviv a přidaných konzervantů, GMO. TRIPLE ACTIVE FORMULA Slávka zelenoústá (extrakt) – přírodní zdroj glykosaminoglykanů (GAG’s, kam patří chondroitin a glukosamin) a omega-3 mastných kyselin (hlavně EPA a DHA). Má chondroprotektivní a protizánětlivé účinky. Listy brusinky – bohaté na fenolické sloučeniny s antioxidační aktivitou. Mají diuretické a antimikrobiální účinky, které pomáhají předcházet poruchám močového traktu. Chlorella – bohatá na živiny, včetně omega-3, vitamínů (kyseliny listové, B12), minerálů (železa), antioxidantů a vlákniny. Má detoxikační účinky a posiluje imunitu.  
Složení:
čerstvé kuřecí maso 27 %, drůbeží protein 18,5 %, bramborové vločky 17,7 %, krůtí protein 16 %, hrášek 6,6 %, sušené cukrovarské řízky, drůbeží tuk, hydrolyzovaná játra, slepičí vejce 2,3 %, pivovarské kvasnice, sušená jablečná dužina 2 %, lněné semínko 1,5 %, lignocelulóza (přírodní vláknina), kvasničné výrobky, dýňové vločky 1 %, lososový olej 1 %, sušený list brusnice brusinka 0,8 %, vojtěška 0,5 %, chlorid draselný, inulin (kořen čekanky) 0,2 %, semeno jitrocele (psyllium) 0,1 %, slávka zelenoústá (Perna canaliculus) 0,1 %, sušené řasy (chlorella) 0,05 %, Yucca schidigera 0,05 %, chlorid sodný, rozmarýnový extrakt 0,01 %.

 

Analytické složky:

hrubý protein

32

%

hrubé oleje a tuky

14,4

%

hrubá vláknina

4,5

%

hrubý popel

7,5

%

vápník

1,1

%

fosfor

1

%

sodík

0,27

%

proteiny živočišného původu z celkového obsahu proteinů

86

%

Nutriční aditiva v 1 kg:

Stopové prvky:

 

 

železo (doplněno chelátem železa a aminokyselin n-hydrátem)

208

mg

měď (doplněno chelátem mědi a aminokyselin n-hydrátem)

20

mg

mangan (doplněno chelátem manganu a aminokyselin n-hydrátem)

45

mg

zinek (doplněno chelátem zinku a aminokyselin n-hydrátem)

154

mg

selen (doplněno organickou formou selenu produkovanou Saccharomyces cerevisiae CNCM I-3060)

0,5

mg

jód (doplněno jodičnanem vápenatým bezvodým)

2,8

mg

Vitamíny, provitamíny a chemicky definované látky s obdobnými účinky:

 

 

vitamin A

22 230

IU

vitamin D3

1 260

IU

vitamin E (RRR-alfa-tokoferol)

255

mg

vitamin B1

12

mg

vitamin B2

26

mg

vitamin B6

14

mg

vitamin B12

94

µg

vitamin C

216

mg

niacinamid

116

mg

kyselina listová

4,5

mg

biotin

1

mg

cholinchlorid

1 970

mg

taurin

2 000

mg

Aminokyseliny: 

 

 

DL-methionin

7 000

mg

Přírodní konzervanty. Antioxidanty

 

 

Metabolizovatelná energie: 3 716 kcal/kg.