Calibra Dog Life konzerva Sensitive Rabbit 400g

77 

0 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 41329 Kategorie: Štítek:

Popis

Calibra Dog Life Sensitive Rabbit je kompletní vlhké krmivo s králíkem, které je určené pro dospělé psy a vhodné i pro citlivé zažívání. Monoproteinová receptura je bez obilovin, bez lepku a je sestavena z omezeného počtu ingrediencí ze 100% definovaných zdrojů.
Calibra Dog Life Sensitive Rabbit – receptura konzervy s králíkem je kompletním krmivem, které je určené pro dospělé psy a vhodné i pro citlivé zažívání. Hypoalergenní receptura je založena na jediném druhu proteinu, je sestavena z omezeného počtu ingrediencí. Složení konzervy je bez obilovin, bez lepku, obsahuje jen suroviny té nejvyšší kvality, které jsou ze 100% definovaných zdrojů, což má vliv na lehkou stravitelnost krmiva. Receptura obsahuje lososový olej, který je zdrojem nenasycených mastných kyselin omega-3 (EPA, DHA) potřebných pro vývoj a funkci mozku, na podporu fyziologické funkce kůže a srsti a jejich kvality. Omega-3 mají také protizánětlivý účinek. Schizochytrium limacinum (sušené řasy) jsou zdrojem omega 3 mastné kyseliny DHA, která přispívá k normální funkci mozku.   Receptura v kostce:  

obohaceno lososovým olejem

králičí
hypoalergenní

  Receptura bez obsahu obilovin, lepku, sóji, GMO Balení: 400 g Složení: králík (70 %), hrachová mouka, lignocelulóza, lososový olej (1 %), uhličitan vápenatý, sušené řasy (0,2 %, Schizochytrium limacinum). Analytické složky:  

vlhkost
78
%

hrubý protein
8,5
%

hrubý tuk
3
%

hrubý popel
2,5
%

hrubá vláknina
     1
%

vápník
0,3
%

fosfor
0,25
%

sodík
0,3
%

omega-3 mastné kyseliny
0,15
%

omega-6 mastné kyseliny
1
%