Canvit Biocal Plus pro psy ochucený 500g

467 

0 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 41355 Kategorie: Štítek:

Popis

Minerální doplněk pro psy ve formě chutných tablet s játrovou příchutí a vybalancovaným obsahem vápníku, fosforu a kolagenu. Ideální pro štěňata a mladé psy v růstu, březí a kojící feny a jedince s prokázaným deficitem vápníku.

Játrové tablety pro psy na intenzivní podporu růstu, regeneraci a správný vývoj kostí, šlach, vazů a kloubů. Minerální komplex s balancovaným poměrem vápníku a fosforu obohacený o kolagen je vhodný pro:

Štěňata a mladé psy v období růstu pro správný vývoj kostry, vazů, šlach, kloubů a zubů (podává se především u štěňat v období přezubování, u plemen kde je žádoucí postavení ušních boltců (německý ovčák, jorkšírský teriér atp.),
psy po úrazech pohybového aparátu pro urychlení hojení zlomenin, naraženin a dalších úrazů,
psy po operacích kostí a kloubů pro urychlení hojení,
březí a kojící feny jako prevence před hypokalcemií, svalovými křečemi a ztrátou vědomí (eklampsie).

Canvit Biocal PLUS jsou ochucené tablety pro psy se 100% čerstvými játry pro každodenní podávání formou pamlsku pro podporu růstu a intenzivní regeneraci kostí. Obsažené účinné látky jsou nezbytné pro zdravý vývin kostí, šlach a kloubů u zvířat v růstu, usnadňují pohyb u stárnoucích zvířat s pohybovými potížemi. Vápník je rovněž nezbytný pro správnou funkci svalů a pozitivně ovlivňuje kvalitu zubů. Doporučené denní dávkování:  

1 tableta na každých 5 kg váhy zvířete.
U akutních případů a při prokázaném nedostatku vápníku je možné podávat dvojnásobnou dávku (2 tablety na každých 5kg váhy psa denně) – eklampsie, hypokalcemie, spadené ušní boltce, přezubování, poúrazové a pooperační stavy atp.

 
Canvit Biocal Plus 500g obsahuje 500 ochucených tablet. Pro psa s váhou 25kg vydrží toto balení na více než 3 měsíce. Pro psy s váhou nad 25kg doporučujeme užívat doplněk Canvit Biocal Plus Maxi, který obsahuje větší tablety. Tablety se podávají každý den přímo z ruky jako pamlsek nebo rozdrcené do krmiva. Složení: sušená laktóza, uhličitan vápenatý, sušené pivovarské kvasnice, želatinový hydrolyzát 10 %, hydrogenfosforečnan vápenatý, celulóza, pšeničný škrob, citrát vápenatý 5 %, dihydrogenfosforečnan sodný. 1 tableta obsahuje: vápník 90g, fosfor 30g, kolagen 100mg. Analytické složky: Hrubý protein 14,9 %, Obsah tuku 2 %, Hrubá vláknina 7,1 %, Hrubý popel 28,9 %, Vápník 8,7 %, Fosfor3 %, Sodík 1,4 %. Obsahuje antioxidanty. Upozornění: použití je vhodné konzultovat s veterinárním lékařem, chovatelem nebo specialistou na výživu psů. Balení: 230 g (cca 230 tbl), 500 g (cca 500 tbl), 1 000 g (cca 1000 tbl) Canvit Biocal Plus je doplněk stravy bez obsahu barviv, bez chemických dochucovadel, bez umělých aromat a bez geneticky modifikovaných surovin.