Canvit Chondro Maxi 500g + Canvit Multi 100g

703 

0 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 41347 Kategorie: Štítek:

Popis

Výhodný balíček komplexní péče o psí klouby Canvit Chondro MAXI 500g + Canvit Multi
 
Canvit Chondro Maxi –  kloubní výživa pro velké psy ve formě chutných játrových tablet pro prevenci potíží s pohybovým aparátem:

pro štěňata velkých plemen,
mladé rostoucí psy,
psy s nadváhou a obezitou,
seniory a stárnoucí psy,
dospělé psy se zvýšeným rizikem pohybových obtíží.

Díky vynikající chuti jsou tablety Canvit Chondro Maxi vhodné pro každodenní podávání jako pamlsek nebo odměna. Toto vysoce chutné a účinné chondroprotektivum je navržené speciálně pro psy velkých a obřích plemen a je založeno na synergickém efektu účinných látek – hydrolyzovaného kolagenu, glukosamin a chondroitin sulfátu, vitamínu C a organicky vázaných stopových prvků. Canvit Chondro Maxi:  

Posiluje chrupavky,
zvyšuje mechanickou odolnost kloubů,
zpevňuje vazy a šlachy,
výrazně přispívá ke zlepšení pohyblivosti,
chrání klouby před nefyziologickým opotřebením i zraněním.

Kloubní výživa je vhodná pro každodenní užívání jako prevence kloubních obtíží u štěňat velkých a obřích plemen, mladých rostoucích psů, psů s nadváhou a obezitou, seniorů a stárnoucích psů, dospělých psů v zátěži nebo zvýšeným rizikem pohybových obtíží (plemena s předpokladem genetických a růstových vad na pohybovém aparátu např.: labradorský retrívr, německý ovčák, rotvajler). Slouží také jako doplněk léčby při akutních i chronických onemocnění i po úrazech pohybového aparátu (bolesti kloubů, kulhání, artróza, artritida, luxace, dysplazie, podvrtnutí, zlomenina atp.) Díky atraktivní chutnosti jsou tablety ochotně a spontálně přijímány jako pamlsek (není tak potřeba cpát tablety psovi do krku nebo je maskovat do jídla). Pro psy s poraněním čelisti nebo dutiny ústní doporučujeme podat tabletu rozdrcenou společně s krmnou dávkou.
Doporučená denní dávka pro psy nad 25 kg:
Preventivní podávání: 1 tableta na každých 20kg váhy psa.
Intenzivní regenerace kloubů: 2 tablety na každých 20kg váhy psa. Podpora léčby a degenerativní změny na kloubech: 3 tablety na každých 20kg váhy psa.
Balení Canvit Chondro Maxi 500g obsahuje cca 166 ochucených tablet a psovi o hmotnosti 35 kg vydrží při preventivním podávání minimálně na 3 měsíce. Preventivní podávání je vhodné opakovat 2x do roka vždy minimálně po dobu 8-12 týdnů. U chronických obtíží je možné kloubní výživu podávat trvale. Díky atraktivní chutnosti jsou tablety ochotně a spontálně přijímány jako pamlsek a jsou tak vhodné i pro dlouhodobé každodenní podávání. Pro psy s poraněním čelisti nebo dutiny ústní doporučujeme podat tabletu rozdrcenou společně s krmnou dávkou. Canvit Chondro Maxi je kombinací unikátních chondroprotektivních a bioaktivních látek pro velké psy: chondroitin sulfátu, glukosamin sulfátu, kolagenu, vitamínu C a organicky vázaných stopových prvků. Tyto látky posilují chrupavku, zvyšují mechanickou odolnost kloubů, zpevňují vazy a šlachy a celkově přispívají ke zlepšení pohyblivosti. Složení: sušená laktóza, kolagenní hydrolyzát 10 %, sušené pivovarské kvasnice, pšeničný škrob, glukosamin sulfát 7,0 %,chondroitin sulfát 4,2 %, hydrogenfosforečnan vápenatý, drůbeží moučka, chelát hořčíku 0,17 %, oxid hořečnatý Analytické složky: Hrubý protein 20.5 %, Obsah tuku 2 %,Hrubá vláknina 7 %, Hrubý popel 15 %, Hořčík 0,35 %. Doplňkové látky v 1 kg: Nutriční: Vitamín E (?-tokoferol acetát) (3a700) 3 500 mg, Vitamín C (E300) 7 000 mg, Biotin 100 mg, Niacinamid (3a315) 1 500 mg, Mangan (E5, chelát manganu a aminokyselin n-hydrát) 260 mg, Selen (3b8.11, organický selen ze Saccharomyces cerevisiae NCYC R397) 2 mg. Obsahuje antioxidanty. Dostupné varianty: 230 g (cca 76 tbl), 500 g (cca 166 tbl),1000 g (cca 333 tbl) Pro psy s hmotností nižší než 25kg doporučujeme kloubní výživu Canvit Chondro. Bez obsahu barviv Bez umělých dochucovadel Bez chemických aromatických látek
 
 
 
 
Canvit Multi  je holistický vitaminový komplex pro každodenní podporu zdraví a kondice vašeho psa. Obsahuje vyváženou kombinaci 13 nepostradatelných vitamínů, které intenzivně posilují imunitu, zlepšují celkový zdravotní stav a mají výrazný pozitivní vliv na činnost mozku i kardiovaskulárního systému. Canvit Multi podávejte jako každodenní doplněk stravy pro: – dospělé psy v období oslabené imunity – štěňata a mladé psy v růstu – březí a kojící feny – stárnoucí psy – nemocné psy a psy v rekonvalescenci – jedince s oslabeným nebo narušeným imunitním systémem  
Indikace:- Podpora správného růstu a vývoje u štěňat, rostoucích psů,- Podpora imunitního systému během onemocnění nebo rekonvalescence- Podpora aktivního zdraví, imunity a paměti stárnoucích a starých psů
Způsob použití:Tablety se podávají přímo z ruky nebo rozdrcené do krmiva. Tabletky jsou ochucené 100% přírodními játry a psy je tak ochotně přijímají jako pamlsky (není třeba je cpát násilím do krku nebo maskovat do jiných pochoutek).
Doporučená denní dávka:
1 tbl na 5 kg váhy zvířete
Canvit Multi 100g obsahuje 100 ochucených tablet. Pro psa s váhou 15 kg vydrží toto balení minimálně na 1 měsíc. Tablety jsou ochuceny 100% přírodními čerstvými játry a psi je tak velmi dobře příjímají přímo z ruky jako pochoutku. Tablety je též možné přidat rozdrcené přímo do běžného krmiva. Canvit Multi je vhodný pro psy krmené granulemi, vlhkým krmivem, doma připravovanou stravou i metodou BARF. Pro psy s váhou vyšší než 25 kg doporučujeme variantu Canvit Multi MAXI, který obsahuje větší tablety a je ušitý na míru pro velké a obří psy.
Jedna tableta obsahuje:Vitamíny: Vitamín A 500 IU, vitamín D3 10 IU, vitamín E 3 500 µg, vitamín K 50 µg, vitamín B1 300 µg, vitamín B2 300 µg, vitamín B6 200 µg, vitamín B12 5 µg, vitamín C 3 000 µg, Biotin 250 µg, Niacinamid 1500 µg, Pantothenan vápenatý 1 000 µg, Kyselina listová 25 µgFosfolipidy: Inositol 80 µg, Lecitin 50 µgBalení:100 g (cca 100 tbl, pro psa o hmotnosti 10 kg vystačí na 50 dnů)500 g (cca 500 tbl, pro psa o hmotnosti 10 kg vystačí na 115 dnů)
Pro psy velkých plemen doporučujeme zakoupit Canvit Multi ve variantě MAXI.Canvit Multi je bez obsahu umělých barviv, bez chemických dochucovadel a aromat, bez geneticky modifikovaných surovin. Receptura vyvinuta veterinárními lékaři a profesionálními chovateli. Vyrobeno a baleno v ČR.