Felix cat kapsička Sensations Jellies v želé 24 x 85 g

333 

0 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 40756 Kategorie: Štítek:

Popis

FELIX® Sensations® Jellies je řada lahodných krmiv vyrobených z kvalitních surovin, které výtečně vypadají, voní a samozřejmě lahodně chutnají Vaší kočce. Každá receptura obsahuje křehké kousky pro potěšení Vaší kočky servírované v různě ochuceném želé pro mimořádnou a rozmanitou chuť a lákavou vůni.Zároveň jsou zdrojem esenciálních omega-6 mastných kyselin a mají správně vyváženou kombinaci minerálních látek a vitamínů, aby uspokojily 100 % denních potřeb Vaší kočky.Bez přidaných umělých aromat, bez konzervantů a bez umělých barviv.
Multipack FELIX® Sensations® Jellies masový výběr obsahuje:- 6 ks kapsiček s kuřetem v želé s mrkví- 6 ks kapsiček s hovězím v želé s rajčaty- 6 ks kapsiček s kachnou v želé se špenátem- 6 ks kapsiček s jehněčím v želé s příchutí zvěřiny
Složení:
S kuřetem v želé s mrkví:Maso a výrobky živočišného původu (z toho kuře 4 %), bílkovinné extrakty rostlinného původu, zelenina (2,7 % mrkvového koncentrátu, odpovídá 4 % mrkve v želé), ryby a vedlejší výrobky z ryb, minerální látky, cukry.
S hovězím v želé s rajčaty:Maso a výrobky živočišného původu (z toho hovězí 4 %), bílkovinné extrakty rostlinného původu, zelenina (2,7 % rajčatového koncentrátu, odpovídá 4 % rajčat v želé), ryby a vedlejší výrobky z ryb, minerální látky, cukry.
S kachnou v želé se špenátem:Maso a výrobky živočišného původu (z toho kachna 4 %), bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb, minerální látky, zelenina (0,3 % dehydrovaného špenátu, odpovídá 4 % špenátu v želé), cukry.
S jehněčím v želé s příchutí zvěřiny:Maso a výrobky živočišného původu (z toho jehněčí 4 %, zvěřina 1 %), bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb, minerální látky, cukry.
Analytické složky:
Vlhkost 82,0 %, protein 11,5 %, obsah tuku 2,5 %, obsah anorganických látek 2,5 %, hrubá vláknina 0,05 %, kyselina linolová (omega-6 mastná kyselina) 0,4 %.
Doplňkové látky: m.j./kg: vitamin A: 585, vitamin D3: 90, vitamin E: 13, Fe (E1): 20, I (3b202): 0,26, Cu (E4): 2,3, Mn (E5): 4,0, Zn (E6): 33. Technologické doplňkové látky: Guma Cassia 2 900 mg/kg.
Dávkování:
Dospělou kočku o průměrné hmotnosti (4 kg) krmte 3 až 4 kapsičkami denně, nejméně ve dvou samostatných dávkách. Uvedená krmná dávka je určená pro středně aktivní dospělé kočky v přirozeném prostředí. Individuální potřeby se mohou lišit a krmnou dávku je proto nutné přizpůsobit tak, aby si Vaše kočka udržela optimální hmotnost. Podávejte při pokojové teplotě. Čistá čerstvá pitná voda by měla být vždy k dispozici.