LOUIE konzerva krůtí s lososem a kopřivou 6x1200g

819 

0 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 41308 Kategorie: Štítek:

Popis

Šťavnatá konzerva obsahuje 95 % mletého krůtího masa s lososem.Kromě masa se v konzervě nachází i rozemletý neškodný prášek z kostí daného druhu masa, který funguje jako přírodní zdroj vápníku a fosforu rovnou v přirozeném poměru, a 2 % příměs kopřivy, která slouží jako doplněk pro podporu peristaltiky střev a simulaci minoritní rostlinné složky v potravě psů.Hafo snadné – Otevřeš, vysypeš a utřeš vlastní slinu. Jednodušší už to být nemůže. A pokud tvůj čtyřnohý parťák nezvládne na Boží hod celou konzervu, zakryj ji plastovým víčkem a v klidu ji odlož do lednice. Maso zůstane čerstvé a ani ho neucítíš.Hafo zdravé – 95 % masa, 4 % rýže a 1 % minerálů a vitamínů. Prostě to, co by si pes ve volné přírodě sám ulovil a co je dobré pro jeho žaludek. Žádné konzervanty, dochucovadla ani barviva.Hafo chutné – Zase králík? Kdepak. Nabízíme několik druhů masa, na kterých by sis pochutnal i ty. Dáváme totiž důraz na kvalitní maso z českých a slovenských chovů.
Složení:
95 % masa (krůtí, losos), kopřiva.
Analytické složky:
hrubý protein 13 %, hrubý tuk 6 %, hrubá vláknina 1 %, hrubý popel 0 %.
Nutriční doplňkové látky:
vitamin D3 (200 IU/kg), jodičnan draselný (0,2 mg/kg), glukonát manganatý (1,5 mg/kg), citran zinečnatý (10 mg/kg).
Krmný návod:
Louie je přírodní krmivo, na kterém si pochutnají dědouši i štěnda. Konzervy mají vysokou energetickou hodnotu a obsahují proteiny a aminokyseliny, které jsou nezbytné pro růst i regeneraci tkání.
Nejlépe si ji mazel vychutná při pokojové teplotě 5–25 °C. Uchovávej ji v suchu a mimo přímé světlo. Po otevření ji zakryj víčkem, ulož do lednice a spotřebuj do 3 dnů.
Dávkování:
200 g krmiva na 5 kg hmotnosti psa denně.