NATURAL SALMON 15kg

1.350 

0 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 41169 Kategorie: Štítek:

Popis

Kompletní krmivo pro dospělé psy s průměrnou fyzickou aktivitou. Losos je bohatý na Omega 3 mastné kyseliny, a proto je prospěšný pro pokožku a srst vašeho mazlíčka. Pevné svaly a zdravé trávení. 

Dibaq Natural Moments je skutečné, kompletní a vyvážené krmivo pro domácí mazlíčky vyrobené z vysoce kvalitních přírodních ingrediencí pečlivě vybraných tak, aby zaručovaly excelenci živin a neodolatelnou chuť s až 92 % živočišných bílkovin.
 
SLOŽENÍ:
Losos (24 %), kukuřice, hydrolyzovaný kuřecí protein, rýže, kuřecí olej, lososový olej (zdroj omega 3 a 6 mastných kyselin), brambory, dužina z červené řepy (zdroj vlákniny), Queratonia Siliqua, minerální látky, přírodní rostliny (oregano , rozmarýn, tymián, kozlík lékařský, hluchavka, meduňka, hořký pomeranč a artyčok), extrakt z juky, extrakt z aceroly, pivní kvasnice (MOS 0,05 %), kořen čekanky 0,1 % (zdroj inulinu-FOS), tokoferoly 0,05 % (zdroj přírodní antioxidanty).
 
PŘÍDAVKY:
Technologické doplňkové látky: Konzervační látky a antioxidanty (přírodní tokoferoly). Nutriční doplňkové látky/kg: Stopové kovy: Železo 195 mg (jako je uhličitan železnatý), jód 2,2 mg (jako je jodičnan draselný), měď 13 mg (jako je pentahydrát síranu měďnatého (II), mangan 44,5 mg (jako je oxid manganatý ), zinek 185 mg (jako je oxid zinečnatý), selen 0,33 mg (jako je seleničitan sodný).
 
ANALYTICKÉ KOMPONENTY:
Hrubý protein 26 %, hrubý tuk 14 %, hrubá vláknina 3 %, anorganické látky 6,5 %, vápník 1,9 %, fosfor 1,3 %, vitamin A 16000 IU/kg, vitamin D3 1550 IU/kg, vitamin E (α-tokoferol) 110 mg/kg, metabolizovatelná energie 3618 kcal/kg.
 
NÁVOD K POUŽITÍ:
Vložte krmivo do misky pro psa (viz tabulka dietního příjmu). Množství uvedená v orientační tabulce se budou lišit v závislosti na hmotnosti, úrovni fyzické aktivity a také na individualitě každého zvířete. Pokud dojde k jakékoli změně v krmení, musí být postupná, během 4 nebo 5 dnů, aby se zabránilo výskytu střevních poruch. Váš pes musí mít vždy k dispozici dostatek studené, čisté vody.
POZN.: Uchovávejte obal dobře uzavřený na chladném a suchém místě mimo podlahu a mimo přímé sluneční světlo.