YORA Cat Adult granule z hmyzu pro kočky 1,5kg

519 

0 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 41019 Kategorie: Štítek:

Popis

Čistě hmyzí kompletní krmivo pro dospělé kočky. Unikátní zdroj proteinu, vynikající stravitelnost, žádné alergie, ekologické, takové je krmivo Yora pro dospělé kočky. Ideální i pro kočky s alergiemi na bílkoviny obsažné v běžných krmivech. Křehké a chutné granule, které si zamilují.
Proč hmyzí granule Yora?
– vysoký obsah kvalitních živočišných bílkovin z čistě hmyzích zdrojů- vynikající stravitelnost- minimální dopad na planetu oproti klasickým krmivům s obsahem masa- suroviny pečlivě vybrané s důrazem na výživovou hodnotu a minimální dopad na životní prostředí- přirozeně hypoalergenní- vhodné také pro kočky s citlivým zažíváním- hmyz pochází z EU a je chován s ohledem na welfare- obsahuje larvy hmyzu (62,5%), které jsou přirozeným zdrojem potřebných makro i mikronutrientů- obsahuje glukosamin a chondroitin pro zdravé klouby- obsahuje vitamíny, minerály, omega 3 a 6 mastné kyseliny a esenciální aminokyseliny- bez ATB a růstových hormonů- výborně chutná
Plnohodnotný zdroj proteinuCelé larvy jsou jemně usušeny, poté se z nich vyrobí moučka, která obsahuje všechny cenné živiny a minerály. Hmyzí protein je dokonce ještě stravitelnější než kuřecí maso, je kvalitnější a méně průmyslově zpracovaný oproti živočišným složkám v klasických zvířecích krmivech. Hmyzí larvy obsahují esenciální aminokyseliny, tuky a minerály, do krmení jsou zpracovány celé, což zajišťuje konstantní kvalitu živočišných složek.
Stálá kvalita hmyzího proteinuV krmivu Yora jsou ale použity celé hmyzí larvy, žádné dělení na lepší a horší části. V běžném kočičím krmivu nemusí být vždy obsaženy ty nejkvalitnější části živočišných složek, které je možné získat. Do krmiv pro zvířata jsou většinou používány odřezky masa a vedlejší produkty živočišné výroby.
Zcela jistě bez hormonů a antibiotik80% celosvětově spotřebovaných antibiotik se používá v průmyslových velkochovech, růstové hormony jsou užívány k tomu, aby zvířata plně vyrostla za kratší dobu. Hmyzí larvy rostou přirozeně velmi rychle a to i bez hormonů a podobných látek.
Udržitelný zdroj ingrediencíHmyz, brambory, oves a červená řepa mají mnohem nižší uhlíkovou stopu než maso z běžných zdrojů, rýže nebo batáty. Další úspory vznikají díky pěstování ovsa přímo na poli vedle výrobny krmiva. Toto vyvážené kompletní krmivo je tak dobré nejen pro kočky, ale zároveň je vyráběno udržitelným způsobem, což je dobré pro všechny.
Chutná tak dobře, jak vypadáDůkazem jsou kočky, které krmivo Yora milují. Povedlo se vyvinout lahodné, křehké a chutné granule, které si kočky zamilují. Sice netuší, že tím navíc pomáhají naší planetě, ale i tak upřednostňují krmivo Yora, protože jim prostě chutná.
Dobré pro vaší kočku i pro naši planetuHmyzí krmivo je volba budoucnosti pro nás všechny. Živočišná produkce velmi zatěžuje planetu. Spotřeba vody, množství půdy pro chov zvířat a pro vypěstování surovin pro jejich krmení, emise skleníkových plynů…, to vše vede k enormnímu zatěžování planety. Hmyzí larvy se živí zbytky ovoce a zeleniny, které jsou jinak nevyužitelné. Tím vzniká přírodní výživný kompost, díky kterému můžeme pěstovat ještě více jídla místo abychom pro larvy něco pěstovali.
Za nás je hmyzí krmivo pro naše mazlíčky šance, jak začít pomáhat naší planetě a ekologii každý den. Pro ně je hmyz přirozeným zdrojem proteinu. Taky vaše kočka loví mouchy nebo pavouky a pak je sní? Tak proč nekrmit mazlíčky kvalitním hmyzím krmivem, které je navíc zcela bez alergenů.
Složení: 62,5% hmyzu (hmyzí moučka 40%, čerstvě připravený hmyz 19,5%, hmyzí olej 3%), oves 7%, brambory 6,5%, kukuřičný lepek, kukuřice, pivovarské kvasnice, hrášek, minerály, lněné semínko, rajčatové výlisky, zeleninová omáčka, sušené mořské řasy 0,4%, čekanka 0,4%, sušená červená řepa 0,4%, sušená mrkev, dýně, sušená petržel, sušená kapusta, chondroitin sulfát 290mg/kg, glukosamin 290mg/kg.
Analytické složky: Hrubý protein 38%, Hrubý tuk 12%, Hrubá vláknina 7%, Hrubý popel 7%, Omega 6 6,6%, Omega 3 0,7%, Vápník 1%.
Nutričně doplňkové látky na 1kg: tokoferolové extrakty z rostlinných olejů 3,8 mg Vitamíny: Vitaminy: Vitamin A 25 096 IU, Vitamin D3 1 731 IU, Vitamin E 601 IUStopové prvky: zinek (monohydrát síranu zinečnatého) 96 mg, železo (monohydrát síranu železnatého) 72 mg, mangan (monohydrát síranu manganatého) 29 mg, měď (pentahydrát síranu měďnatého) 5 mg, jod (II) draselný 36 draslík. (Seleničitan sodný) 0,29 mgAminokyseliny: Methionin 2 000mgProvitamíny: Taurin 2 000mg
Energie 358,5 kcal/100g.
Balení: 375g, 1,5kg, 3,75kg.
Váha kočky/ denní dávka:1-2kg / 20-35g2-3kg / 35-45g3-4kg / 45-55g4-5kg / 55-60g5-6kg / 60-70g6+kg / 70+g
Přechod na Yoru: Postupný přechod na granule Yora udělejte během 7 dní, kdy začnete se čtvrtinou Yory na den, a poté postupně zvyšujte až na 100% Yory na den.
Dbejte na dostatečný přísun čerstvé vody.Doporučené dávkování naleznete na boční straně obalu.Datum spotřeby viz obal.